Welcome to La local ..
Sea view beds ..
A dreamy beach
Previous
Next

Oda Kahvaltı Konaklama

Tüm misafirlerimize özenle hazırladığımız Kayıntı kahvaltılarımızı denize nazır serpme kahvaltı olarak sunuyoruz ve doymadan kalkmak yok diyoruz, isteyin sofranıza getirelim dilediğiniz üründen dilediğiniz kadar…

Deluxe Room

Deniz ve doğa manzaralı balkonları, hemen dışarıya açılan düz ayak, pratik yapılarıyla Deluxe odalarımız gündelik hayatında merdiven tercih etmeyen misafirlerimiz için daha uygundur.

Deluxe Terrace Room

Full deniz manzaralı balkonlarıyla birlikte hemen önlerindeki teraslarda ayrı bir oturma grubu bulunan Deluxe Terrace Room bu yapısından dolayı aile ve arkadaş grupları için tercih sebebi olmaktadır. Terasta yapacağınız akşam sohbetleriniz havanın ve manzaranın güzelliğiyle sabahın ilk ışıklarına dek sürebilir.

Deluxe Balcony Room

Özerkliğine ve keyfine düşkün misafirlerimiz mavilikler içindeki deniz manzaralı yatağınızda uyandığınızda dalga şırıltılarını duyacak ve zaman dursun isteyeceksiniz. Geniş deniz manzarasına hakim müstakil balkonlarınız da sabah kahvaltılarınızı yapabilir , akşamları ise içkinizi yudumlayarak romantizmin tadını çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz Hizmetler

Misafir Servisleri

Misafir Servisleri

Geçerli Kredi Kartları